Categorii produse
Plata cu card

 

Adresa magazin:
PCZONE
Piata Rosetti, Str. Dianei nr. 10, parter, Program :L-V: 10-19
 
Telefon
031.420.15.03 / 0726.768.889

Accesorii retelistica

Accesorii retelistica

Accesorii retelistica

Lista Grid
Produse pe pag:
Sortare dupa:
D-Link, Adaptor Alimentare 5 volti 2.5 amperi ..
112,61Lei
Antena Directionala tip Panou INTERIOR/EXTERIOR 2.4GHz 9dBi - TL-ANT2409B
Antena Directionala tip Panou INTERIOR/EXTERIOR 2.4GHz 9dBi, conector N-type..
95,20Lei
Antena parabolica grila pentru exterior TP-Link 24dBi TL-ANT2424B
Antena Grid pentru EXTERIOR, 24dBi, conector N-type..
231,16Lei
Antena TP-Link Omni-Directionala EXTERIOR 12dBi TL-ANT2412D
ANTENA Omni-Directionala EXTERIOR, 2.4GHz 12dBi, conector N-Type, TP-LINK "TL-ANT2412D"..
179,47Lei
Antena Omni-Directionala EXTERIOR, 2.4GHz 15dBi, conector N-type..
261,54Lei
Antena TP-Link Omni-Directionala Interior 2.4GHz 5dBi TL-ANT2405CL
Antena Omni-Directionala Interior 2.4GHz 5dBi, conector RP-SMA..
29,68Lei
Antena TP-Link Omni-Directionala Interior 2.4GHz 8dBi TL-ANT2408C
Antena Omni-Directionala Interior 2.4GHz 8dBi, desktop, cablu 130 cm, conector SMA, baza magnetica..
60,70Lei
Antena TP-Link Omni-Directionala Interior 2.4GHz 8dBi TL-ANT2408CL
Antena Omni-Directionala Interior 2.4GHz 8dBi, conector RP-SMA..
37,86Lei
Antena TP-Link Yagi-Directionala Exterior 2.4GHz 14 dBi TL-ANT2414A
Antena TP-Link Yagi-Directionala Exterior 2.4GHz 14 dBi TL-ANT2414A..
298,33Lei
Antena Yagi Directionala Interior 2.4GHz 9dBi RoHS TL-ANT2409A
Antena Yagi Directionala Interior 2.4GHz 9dBi, RoHS..
98,20Lei
Antena Yagi-Directionala EXTERIOR 2.4GHz 14dBi conector N-Type TL-ANT2414B
Antena Yagi-Directionala EXTERIOR 2.4GHz, 14dBi, conector N-Type..
278,72Lei
Cablu Extensie Antena TP-Link 5M TL-ANT24EC5S
Cablu Extensie Antena TP-Link 5M TL-ANT24EC5S, RP-SMA Male to Female connector..
69,61Lei
Cablu extensie TP-Link 3m RP-SMA T/M - TL-ANT24EC3S
Cablu extensie Antena, lungime 3m, RP-SMA T/M..
53,36Lei
Cablu extensie TP-Link KMS-400 12m N-type T/M - TL-ANT24EC12N
Cablu extensie Antena, cablu KMS-400 lungime 12m, N-type T/M..
234,61Lei
Cablu extensie TP-Link KMS-400 6m N-type T/M - TL-ANT24EC6N
Cablu extensie Antena, cablu KMS-400 lungime 6m, N-type T/M..
92,04Lei
Cablu TP-Link Convertor N-type la RP-SMA T/T 3m TL-ANT24PT3
Cablu Convertor N-type la RP-SMA T/T, 3m, TP-LINK "TL-ANT24PT3"..
57,01Lei
Convertor RJ45 10/100M la fibra SC multi-mode 100M, Full-duplex, pana la 2Km, montabil in sasiu, TP-..
86,74Lei
Convertor RJ45 10/100M la fibra SC single-mode 100M, Full-duplex, Tx:1550nm, Rx:1310nm, pana la 20Km..
137,40Lei