Categorii produse
Plata cu card

 

Adresa magazin:
PCZONE
Str. Batiste nr. 35 , parter , cod postal 020935, sales@pczone.ro
 
Telefon
031.420.15.03 / 0726.768.889

Transceiver

Transceiver
Lista Grid
Produse pe pag:
Sortare dupa:
Fiber Transceiver (Multi-mode, DDM, -40~75 degrees C) 10G SFP+ MTB-TSR
10G SFP+ Fiber Transceiver (Multi-mode, DDM, -40~75 degrees C) -300M..
337,84Lei
Fiber Transceiver (Singlei-mode, DDM, -40~75 degrees C) 10G SFP+ MTB-TLR
10G SFP+ Fiber Transceiver (Singlei-mode, DDM, -40~75 degrees C) -10KM..
596,83Lei
Fiber Transceiver Planet 10G SFP+ 20KM MTB-LB20
Planet 10G SFP+ Fiber Transceiver (WDM, TX:1330nm, RX:1270nm) - 20KM..
1.347,32Lei
Fiber Transceiver Planet 10G SFP+ 40KM MTB-LA40
Planet 10G SFP+ Fiber Transceiver (WDM, TX:1270nm, RX:1330nm) - 40KM..
2.025,00Lei
Fiber Transceiver Planet 10G SFP+ 40KM MTB-LB40
Planet 10G SFP+ Fiber Transceiver (WDM, TX:1330nm, RX:1270nm) - 40KM..
2.025,00Lei
Fiber Transceiver Planet 10G SFP+ 60KM MTB-LA60
Planet 10G SFP+ Fiber Transceiver (WDM, TX:1270nm, RX:1330nm) - 60KM..
2.648,43Lei
Fiber Transceiver Planet 10G SFP+ 60KM MTB-LB60
Planet 10G SFP+ Fiber Transceiver (WDM, TX:1330nm, RX:1270nm) - 60KM..
2.648,43Lei
Fiber Transceiver Planet 10G SFP+ MTB-LA20
Planet 10G SFP+ Fiber Transceiver (WDM, TX:1270nm, RX:1330nm) - 20KM..
1.347,32Lei
Fiber transceiver Planet WDM Tx-1310, 40KM, 100Mbps SFP MFB-TFA40
Planet WDM Tx-1310, 40KM, 100Mbps SFP fiber transceiver (-40 to 75C)..
207,94Lei
Fiber transceiver Planet WDM Tx-1550, 40KM, 100Mbps SFP MFB-TFB40
Planet WDM Tx-1550, 40KM, 100Mbps SFP fiber transceiver (-40 to 75C)..
250,95Lei
Transceiver HP 10GbE LW B-series SFP+ AP824A
HP 10GbE LW B-series SFP+ Transceiver..
13.538,87Lei
Transceiver HP 10GbE SW B-series SFP+ AP823A
HP 10GbE SW B-series SFP+ Transceiver..
6.269,82Lei
Transceiver HP 16Gb FC/10GbE 100m SFP+ XCVR H6Z42A
HP 16Gb FC/10GbE 100m SFP+ XCVR..
3.207,38Lei
Transceiver HP 16Gb SFP+ SW 1-pack C Temp XCVR E7Y10A
HP 16Gb SFP+ SW 1-pack C Temp XCVR..
1.459,36Lei
Transceiver HP 16Gb SFP+ SW 1-pack I Temp Ext XCVR E7Y09A
HP 16Gb SFP+ SW 1-pack I Temp Ext XCVR..
2.494,19Lei
Transceiver HP 4Gb Short Wave B-series FC SFP 1 Pack AJ715A
HP 4Gb Short Wave B-series FC SFP 1 Pack..
1.005,22Lei
Transceiver HP 8Gb LW 10km FC SFP+ 1 Pk AW584A
HP 8Gb LW 10km FC SFP+ 1 Pk Transceiver..
6.021,31Lei
Transceiver HP 8Gb LW B-series 10km FC SFP+ 1 Pack AJ717A
HP 8Gb LW B-series 10km FC SFP+ 1 Pack..
8.464,84Lei