Categorii produse
Plata cu card

 

Adresa magazin:
PCZONE
Str. Batiste nr. 35 , parter , cod postal 020935, sales@pczone.ro
 
Telefon
031.420.15.03 / 0726.768.889

Media Convertoare

Media Convertoare

Media Convertoare

Lista Grid
Produse pe pag:
Sortare dupa:
Convertor Media TP-Link MC110CS RJ45 10/100M la fibra SC single-mode 100M
Convertor RJ45 10/100M la fibra SC single-mode 100M, Full-duplex, pana la 20Km, montabil in sasiu,..
125,66Lei
Convertor Media TP-Link MC112CS RJ45 10/100M la fibra SC single-mode 100M
Convertor RJ45 10/100M la fibra SC single-mode 100M, Full-duplex, Tx:1310nm, Rx:1550nm, pana la 20..
170,00Lei
Convertor RJ45 1000M la fibra SC multi-mode 1000M, Full-duplex, pana la 550m, montabil in sasiu, T..
242,09Lei
Convertor RJ45 1000M la fibra SC single-mode 1000M, Full-duplex, pana la 15Km, montabil in sasiu, ..
213,75Lei
Convertor RJ45 1000M la slot SFP 1000M cu suport module MiniGBIC, montabil in sasiu, TP-LINK "MC22..
109,93Lei
Allied Switch 2 port AT-FS202-60 (FS200 Series), 10/100TX (RJ-45) to 100FX (SC) 2 port unmanaged s..
359,69Lei
Allied Switch 2 port AT-GS2002/SP-60 (Gigabit Series), 10/100/1000T to SFP Dual port Switch..
1.105,21Lei
Allied Media Converter 2 port AT-MC1004-20 (Gigabit Series), 1000T to 1000SX/SC Media Converter..
625,47Lei
D-Link Media Converter DL_DMC-700SC Gigabit..
758,88Lei
Allied GBIC Module 2KM 1310NM 100BASE-FX MULTI-MODE FO..
150,34Lei
Allied GBIC Module 1 port AT-SPLX10 - 10KM 1310nm 1000Base-LX Small Form Pluggable - Hot Swappable..
202,80Lei
Allied GBIC Module 1 port AT-SPSX - 500m 850nm 1000Base-SX Small Form Pluggable - Hot Swappable..
263,28Lei
NET SWITCH ACC SFP 500M 850NM 1000BASE-SX INDUSTRIAL TEMPERATURE / AT-SPSX/I ALLIED..
426,81Lei
NET SWITCH ACC SFP 100M 1000BASE-TX/ AT-SPTX ALLIED..
202,80Lei
D-link Modul 1 port Mini-GBIC SFp to 1000BaseLX, 10 km..
250,16Lei
D-link Modul 1 port Mini-GBIC SFp to 1000BaseLX, 550 m..
173,56Lei
D-Link 1 port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 2km..
1.230,18Lei
Tranceiver HP X121, 1G SFP port, LC 1000Base-SX, Essential Series (J4858C) Product Description HP ..
903,98Lei